Muazzez Abaci Hava Nasil Oralarda Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
♫♪ Ayşen Birgör - Hava Nasıl Oralarda Üşüyor musun ♫♪ Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
İntizar - Sensiz Olamam Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Yasar - Gel Benimle Orijinal Klip HQ Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Sila - Yoruldum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Erol Evgin & Candan Erçetin - Aldım Başımı Gidiyorum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Ölümsüz Bir Yermiş Kederden Uzak-Melihat Gülses Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Zeki Müren - Gitmek mi Zor Kalmak mı Zor Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
EMEL SAYIN-DUMRAKA Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
TARKAN - Her Şey Fani Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Melihat Gülses & Talat Er - Okyanus (KÜRDÎ MAKAMI) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
İlhan Şeşen feat. Ali Osman Erbaşı - Beyaz Giyme Toz Olur (Official Video) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz.