Çok üzgünüm istemeden
Seni dün gece aldattım
Kim olduğu mühim değil
Sana bağlanmaktan kaçtım

Çok üzgünüm istemeden
Bir bakışa aldandım
İnan bana bütün sabah
Pişmanlıktan ağladım

Aşk her şeyi affeder mi
Dersin zamanla geçer mi
Güzel günlerin hatrına
Aşk her şeyi affeder miZeki Müren - Gözlerin Doğuyor Gecelerime (Orijinal Plak Kayıt) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Zeki Müren Gözlerin Doğuyor Gecelerime Zeki Müren Şarkıları Türk Sanat Müziği زكي موران Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Zeki Müren - Gözlerin Doğuyor Gecelerime - Zeki Müren Şarkıları Alkışlarla Yaşıyorum زكي موران Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Yasar - Gel Benimle Orijinal Klip HQ Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Sila - Yoruldum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Erol Evgin & Candan Erçetin - Aldım Başımı Gidiyorum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Teoman - Yağmur Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Teoman - Dursun Dünya (Official Video) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Kesmeşeker - Eğ Başını Eğeceksen #adamüzik Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
İlhan Şeşen - Neler Oluyor Bize Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Şebnem Ferah - Yağmurlar Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Metin Ersoy Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık canlı performans Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz.