Çok üzgünüm istemeden
Seni dün gece aldattım
Kim olduğu mühim değil
Sana bağlanmaktan kaçtım

Çok üzgünüm istemeden
Bir bakışa aldandım
İnan bana bütün sabah
Pişmanlıktan ağladım

Aşk her şeyi affeder mi
Dersin zamanla geçer mi
Güzel günlerin hatrına
Aşk her şeyi affeder miMuazzez Abaci Hava Nasil Oralarda Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
♫♪ Ayşen Birgör - Hava Nasıl Oralarda Üşüyor musun ♫♪ Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
İntizar - Sensiz Olamam Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Yasar - Gel Benimle Orijinal Klip HQ Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Sila - Yoruldum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Erol Evgin & Candan Erçetin - Aldım Başımı Gidiyorum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Emel Sayın - GİT GİDEBİLİRSEN Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Kenan Doğulu - Bırak Be Dostum ( Official Audio ) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Özlem Tekin - Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Bulutsuzluk Özlemi - Kaybolan Şehir Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Zeki Müren - Ne O Bensiz Edebilir Ne Temelli Gidebilir Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
TARKAN - Kır Zincirlerini (Bu Gece) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz.