Sevmekten Kim Usanır
Tadına Doyum Olmaz
Hangi Gönül Uslanır
Sevenle Oyun Olmaz
Kaç Kere Yemin Ettim
Kaç Gönüle De Girdim
Sensiz Yapamıyorum
Bak Yine Geri Geldim
İster Yüzümü Güldür
İstersen Ağlat Beni
Bir Gecenin Koynundan
Bin Geceye At Beni


PERİHAN DEMİR ( BEN SENİ SEVEMEM'Kİ ) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Erkin Koray - Anma Arkadaş Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
AYSEL YAKUPOĞLU-LEYLA MECNUN AŞK GÖRSÜN(2016 YENİ) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Yasar - Gel Benimle Orijinal Klip HQ Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Sila - Yoruldum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Erol Evgin & Candan Erçetin - Aldım Başımı Gidiyorum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Emre Altuğ - Masal Sevdayla Başlar - (Official Video) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Erkin Koray - Öyle Bir Geçer Zamanki Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Mihriban SAYIN-Gök Yüzünde Bulut Kalbimde Bulut (NİHAVEND)R.G. Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Ilgaz - Sarıp Sarmala Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Zerrin Özer - Kıyamam (Official Video) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Atilla ATASOY - Birgün Beni Ararsan 1977 Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz.