PERİHAN DEMİR ( BEN SENİ SEVEMEM'Kİ ) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Erkin Koray - Anma Arkadaş Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
AYSEL YAKUPOĞLU-LEYLA MECNUN AŞK GÖRSÜN(2016 YENİ) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Yasar - Gel Benimle Orijinal Klip HQ Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Sila - Yoruldum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Erol Evgin & Candan Erçetin - Aldım Başımı Gidiyorum Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Edip Akbayram - Güzel Günler Göreceğiz Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
İbrahim Sadri - Masal Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Samime Sanay - Bir Sevgi İstiyorum ( 1984 ) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Işın Karaca- Az bi mesafe yeni 2014 Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Kayahan - Seninle Herşeye Varım Ben Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. 
Kent Şarkıları & İlkay Akkaya | Bir Gökyüzü Çiz (2015) Sanatçının tüm eserlerini sitemizden ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz.